Canyon Ranch’te Rahmi Koç ve Muhtar Kent Onuruna Davet

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Canyon Ranch Wellnes Resort at Kaplankaya proje geliştirici firması Capital Partners, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve Coca-Cola CEO’su Muhtar Kent onuruna özel bir davet düzenledi. Kaplankaya’da gerçekleşen davete iş ve cemiyet dünyasından pek çok sima katıldı.

 

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona ve Massachusets eyaletlerinde iki tam donanımlı sağlık merkezinden sonra dünyadaki 3. merkezi Kaplankaya’da açılan Canyon Ranch Welness Resort at Kaplankaya’nın proje geliştiricisi Capital Partners tarafından, geçtiğimiz günlerde özel bir davet düzenlendi.
Davetin onur konukları ise Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve Coca-Cola CEO’su Muhtar Kent oldu. Davete iş ve cemiyet dünyasından; Tereza Maxova ve Burak Öymen, Simin-Hasan Arat, Tahire Demircan, Ayşegül-Ömer Dinçkök, Dalia Garih, Hamdi Akın, Semahat Arsel, Vera-Bülent Bulgurlu, Stephanie-Hakan Bulgurlu, Nina-İzer Lodrik, Nedret-Onur Öymen, Cemal Özgörkey, Nilüfer-Osman Benzeş, Serpil-Yalçın Ayaşlı gibi isimler katıldı.

 

Davetin ilgi çeken isimlerinden biri de top model Karolina Kurkova oldu. Kurkova geceye Archie Drury ve ailesi ile birlikte katıldı. Canyon Ranch Wellness Resort at Kaplankaya’daki gecede davetliler, Ayhan Sicimoğlu’nun müzikleri ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

rahmi-koc saba-efe-bener angelina-erkan-erkekdalia-garihlemi-torun-feryal-pereluisa-berke-bakay-2

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.