Ceren Kıran: Şıklık ve seçkinlik ana prensibimizdir!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28 Events ve 28 Home’un kurucusu Ceren Kıran ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

 

“28 Home’ da her zaman birçok zevke hitap edebilecek şık, değerli ve aynı zamanda kalıcı olabilecek parçalara ağırlık vermeye çalışıyoruz.” diyen Ceren Kıran, 28 Events organizasyonlarını da “Davet sahiplerinin kendilerini özel; davetlerini de kendilerine özel hissetmeleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.” sözleriyle özetledi.

 

-Ceren Hanım öncelikle bize vakit ayırıp sorularımızı yanıtladığınız için teşekkür ederiz. Röportajımıza kısaca sizi tanıyarak başlayabilir miyiz?

 

Rica ederiz, biz de 28 Events olarak Black or White ekibine tüm nezaketi ve ilgisi için teşekkür ederiz. Eğitim özgeçmişi olarak aslında ben Gastronomi ve Mutfak Sanatları mezunuyum. Sanırım birazda bu sayede profesyonel hayata özenilmiş sofralar ile başladım…

 

-14 Şubat’ta kapılarını misafirlerine açan 28 Home’un kurulum süreci nasıl gerçekleşti?

 

28 Events’ in aslında 28 Home olarak hediyelik eşya ve çikolata mağazası açmasının evvelinde bir buçuk senelik bir organizasyon geçmişi var. Sektördeki organizasyon şirketlerinden farklı olarak 28 Events’in kurulmasındaki asıl amaç, genel anlayışın aksine kişi sayısının daha az olduğu, konseptlerin daha düşünülmüş, farklı ve kişiye özel olduğu seçkin davetler yaratabilmekti.

 

Bizimle çalışan davet sahiplerimizin memnuniyetleri ve bize olumlu geri dönüşlerinin onlara kendilerini özel hissettirebilmemizin bir sonucu olduğuna inanıyoruz.

 

28 Home’un kurulum süreci ise sevgili davet sahiplerimizin organizasyonlarımızda kullanmak için özel olarak ürettiğimiz veya ithal ettiğimiz ürünlerimizi talepleri üzerinde gelişti.

 

Bu ürünleri onlara temin edebilmek adına, içinde kendi çikolatamız 28 Chocolate’ın da olduğu mağazamız 28 Home’u hizmete açtık.

 

IMG_1964

 

-28 Home’un ürün çeşitleri hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

Kendi üretimimiz olan farklı tasarımlara sahip gümüş ve altın kaplama ev aksesuarlarımızı, organizasyonlarımızda satın alınma talebi gören ithal markalarımızın ev aksesuarları ve objelerini, bebek odası ürünlerini, kendi imalatımız olan antilop ve danadan özel tasarım yastıklarımızı, tamamen tilkiden tasarladığımız koltuk örtülerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra konseptimizle uyum sağlayacak, beğendiğimiz, özellikle Fransız antika parçaları zaman zaman müşterilerimize temin etmeye çalışıyoruz.

 

-28 Home’da her zevke hitap eden, birçok farklı hediyelik eşyaya rastlamak mümkün. Peki ürün seçimlerinizde neleri göz önünde bulunduruyorsunuz? 

 

28 Home’ da her zaman farklı zevklere hitap edebilecek şık, değerli ve aynı zamanda kalıcı olabilecek parçalara ağırlık vermeye çalışıyoruz. Aynı zamanda zevk sahibi, ev aksesuarları meraklısı her ekonomik düzeydeki insanın 28 Home’dan bir şeyler alabilmesi için ürün yelpazemizi de kendi tarzımızdan ödün vermeyerek geniş tutmaya çalışıyoruz.

 

-Sektörünüzdeki diğer kuruluşlardan ayrılan yönünüz, 28 Events’i ayrıcalıklı kılan detaylardan bahseder misiniz? Ne tarz organizasyonlar yapıyorsunuz?

 

28 Events’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliğinin diğer firmalarda bulunmayan konseptler yaratması olduğunu düşünüyorum.

 

Çünkü maalesef organizasyon işinde davet sahiplerinin de en şikâyetçi olduğu nokta her zaman kullanılan objelerin ve yaratılan konseptlerin aynı temada ve görüntüde olması… Örneğin, yeni doğan ziyaretlerine gittiğimizde artık hep aynı şeylerle karşılaşıyoruz; kız bebeklere yapılan pembe veya erkek bebeklere yapılan mavi dekorasyonlar, hep aynı kapı süsleri, temalar ve aynı tarzda düzenlenen seker köşeleri…

 

Biz 28 Events olarak, davet sahiplerinin kendilerini özel; davetlerini de kendilerine özel hissetmeleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Bu noktada şıklık ve seçkinlik ana prensibimizdir.

 

100 kişiyi geçmeyen, seçkin, düşünülmüş, farklı ve kişiye özel davetler düzenlemeyi hedefliyoruz. Şu ana kadar söz ve nişan davetleri, evlilik yıl dönümleri, yetişkin ve bebek doğum günleri, babyshowerlar, hastane/doğum odası süslemesi, yılbaşı ve paskalya gibi özel tema süslemeleri gibi birçok organizasyona imza attık.

 

-Sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor musunuz?

 

Sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı çok istiyoruz. İlerleyen günlerde şirketimizin yapısına uygun olduğunu düşündüğümüz sosyal sorumluluk projelerine destek vermeyi düşünüyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.