Dansın Ritmi Hodjapasha’da!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kitap

Aeden – Bir Dünya Hikayesi

 

Akilah Azra Kohen’in Destek Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Aeden – Bir Dünya Hikayesi baş döndürücü bir bilim kurgunun kapılarını aralıyor. Aeden ile sorgulayacağınız yeni bir dünyanın keşfine adım atarken hayret verici bir kurguya tanık olacaksınız. Fi, Çi, Pi’nin ardından akıcı ve düşündürücü son kitabı 2017’de okuyacağınız kitapların başında yerini almalı diyor, sevgili okurlarımıza şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Tiyatro

Kadınlar, Filler ve Saireler…

 

Komşu oldukları halde birbirine yabancı üç kadının, komik ve trajik varoluş mücadelesinin ele alındığı oyun; kadınların, erkeklerle ve yaşamla baş etme yöntemlerini mizahi ve vurucu bir dille anlatıyor.  Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, Özen Yula’nın yönettiği “Kadınlar, Filler ve Saireler…”; Vahide Perçin, Yasemin Çonka ve Açelya Topaloğlu’nun performanslarıyla hayat buluyor. Bu çok özel isimleri bir araya getiren Can Kahraman ise oyunun yapımcılığını üstleniyor.

 

Konser

Jehan Barbur

 

Sevilen sanatçı Jehan Barbur, 28 Ocak tarihinde Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşacak. Naif müziği ve büyüleyici sesi ile müzik tutkunlarının karşına çıkmaya hazırlanan Jehan Barbur’un konserini kaçırmamak için şimdiden yerinizi ayırtın!

 

Performans

Dansın Ritmi Hodjapasha’da!

 

Dans gösterisi “Dansın Ritmi” Hodjapasha’da sahneleniyor. Bu programda Osmanlı Saray dansları ve Anadolu’nun farklı bölgelerinin dansları, oryantal danslar ve ritm show ile harmanlanarak çağdaş bir koreografi ile sunuluyor. Bu dinamik dans gösterisi 360 derece görsel efektler altında ve muhteşem kostümler ile birlikte tarihi atmosferde izleyenleri büyülüyor. Ayrıca fuaye alanında bulunan “Dervish Experience” sergisi program öncesinde gezilebilir.

 

Fuar

Motobike Istanbul: Bir Fuardan Daha Fazlası!

 

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde… Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturan fuarda sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, fuar süresince çeşitli seminer ve atölyeler yer alıyor. Bu sene ilk kez Fashion Talk, Travel Talk, Tech Talk ve atölye programlarının yer alması ile “Motobike Academy” öne çıkıyor. Motosikleti ve bisikleti bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz, stil sahibi motosiklet ve bisiklet tutkunları ile Fashion Talk’ta buluşun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.