Deniz tutkunları ‘TURMEPA’nın 20. kuruluş yıl dönümü’nde buluştu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemiz deniz, kıyı ve su varlıklarının kirliliğine dikkat çekerek, korunması için hayati adımların atılmasını sağlayarak, denizlerimize tekrar nefes verecek küçük, büyük herkesi harekete geçirerek, gelecek nesilleri yaşanabilir ve sağlıklı limanlara ulaştırmak adına kurulan DenizTemiz Derneği /TURMEPA 20.yılını Four Seasons Hotel İstanbul’da düzenlediği bir davetle kutladı.

 

Deniz Temiz Derneği TURMEPA’nın Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M. Yaramancı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen 20.yıl yemeği, Denize gönül veren cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi.

 

20. yılı sebebiyle kamuoyunu deniz kirliliği konusunda bilgilendirmek ve farkındalığı yükseltmek için kampanya başlatan TURMEPA’ya destek veren ünlü isimlerde geceye katılırken,  Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Melisa Sözen, Mehmet Günsür’ün yer aldığı kamu spotu ve billboard görselleri gecede, watch- out sistemiyle konuklara izlettirildi. Geceye set çalışmaları nedeniyle katılamayan Halit Ergenç’in gönderdiği video mesaj davetliler tarafından büyük alkış aldı.

 

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M. Yaramancı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 20.yıl yemeği, Denize gönül veren cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. 20. yılı sebebiyle kamuoyunu deniz kirliliği konusunda bilgilendirmek ve farkındalığı yükseltmek için kampanya başlatan TURMEPA’ya destek veren ünlü isimlerde geceye katılırken,  Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Melisa Sözen, Mehmet Günsür’ün yer aldığı kamu spotu ve billboard görselleri gecede, watch- out sistemiyle davetlilere izlettirildi. Geceye set çalışmaları nedeniyle katılamayan Halit Ergenç’in gönderdiği video mesaj geceye katılan davetliler tarafından büyük alkış aldı.

 

DenizTemiz Derneği /TURMEPA ‘nın Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Yaramancı, bu özel gecede 20 yıl önce deniz temizliği konusunu gündeme getirerek derneğin kuruluşuna önderlik yapan Rahmi M. Koç’a, günün anısına özel bir hediye takdim etti. Oylum Talu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede, ayrıca  Rahmi M. Koç ve Tezcan Yaramancı, derneğin kuruluşunu birlikte gerçekleştirdikleri Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Kalkavan ve Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın Cengiz Kaptanoğlu’na plaket takdim ettiler.

 

20 yıl boyunca derneğe desteklerini esirgemeyen ve atık toplama faaliyetleriyle mavi denizlerde  derneğin bayrağını dalgalandıran Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu’na ve Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç’a 20. yıl özel teşekkür plaketi verildi.

 

Gecede, her sene olduğu gibi bu yılda Zen Diamond’un hazırladığı özel bir bileklik dernek yararına satışa sunulurken, ayrıca gecede beş çifte Pendore Bağları gezisi hediye edildi. DenizTemiz Derneği /TURMEPA’nın 20. Yıl yemeğine katılan davetliler ünlü sanatçı Barbaros Büyükakkan’ın şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşadı.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Aldo Koslowski Ali Ağaoğlu Ayşe AzizoğluBaşaran-Şadiye UlusoyEsra Oflaz GüvenkayaFatih-Figen KıralHüsnü Özyeğinİsmet AlpagurNadya KoçakRahmi KoçTurgut -Dila KonukoğluYasemin Bektaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.