Doğtaş, Batman Çocuk Odası’nı Karne Partisiyle Tanıttı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En sevilen süper kahramanlardan Batman’i çocukların odalarına taşıyan Doğtaş, Party Kids’te gerçekleştirdiği Karne Partisi’nde, lisanslı ürünü Batman Çocuk Odası’nı tanıttı. Bu keyifli davete Asuman Güreli, Elif Gönlüm, Pınar Tezcan Özçapkın, Nergis Pekuysal, Candan Ramazanoğlu gibi moda, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim çocuklarıyla birlikte katıldı.

 

Warner Bros. ortaklığında; tüm lisans hakları Doğtaş’a ait olan ve her detayında Batman’in gücünün hissedildiği Batman Çocuk Odası ile çocuklar Gotham City’nin büyülü dünyasında bir serüvene çıkıyor.

 

Batman’ın gizem dolu dünyasını çocuk odasına, Batman’in meşhur arabası ‘Batmobile’i etkileyici detaylarıyla büyüleyen bir karyolaya dönüştüren Doğtaş,macerayı sinema perdesinden çocukların odalarına taşıyor.

 

Orijinalinden ayırt edilemeyen Batmobile şeklindeki karyolası, Batman figürlü kitaplığı, geniş iç hacmi, raf sistemleri ve çekmece detaylarına sahip dolabı, ürüne özel tasarlanan duvar rafı, kapak ve çekmecelerindeki Batman logolu kulpları, sandalyesi ve halısı ile Batman Çocuk Odası, her detayında Batman’in gücünü taşıyor.

 

Batman Çocuk Odası 4.750 TL fiyatıyla, Doğtaş mağazalarında Batman gücünü odalarında hissetmek isteyen çocukları bekliyor.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Begüm Karamahmutoğlu- Berk Bilge Eren (1) Cansen - Aden KutElif Göktaş (2)Meltem Sarı (3)Petek Ertüre - Ege

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.