Escape’den Yaza Merhaba Partisi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsviçre merkezli saat markası Escape Watches,  hayal et –harekete geç- birlik ol mottosuyla oluşturduğu koleksiyonunu şehirli ve rahat tarzın, müziğin ve lezzetin bir araya geldiği Fiamma Restaurant’ta düzenlediği partiyle tanıttı.

 

Tuba Ünsal ve Escape Watches Kurumsal İletişim Direktörü Melis Özer’in ev sahipliği yaptığı DJ Levent Özçelik’in müziğiyle renk kattığı Andy Warhol temalı davette konuklar, sanatçının eserlerinden ilham aldıkları renkli kıyafetleri ile katıldılar.
Escape Watches Kurumsal İletişim Direktörü Melis Özer’le birlikte gecenin ev sahipliğini yapan Tuba Ünsal Escape Saat’in yeni koleksiyonunun ulaşılabilir lüks olduğuna dikkat çekti.

 

Escape Watches Kurumsal İletişim Direktörü Melis Özer ise Escape saatin 2015 ilkbahar / yaz koleksiyonunda stil sahibi kadınlar ve erkekler için tasarlanan modelleri tanıttıklarını söyleyerek, “Yaza merhaba partisinde dostlarımızla yeni koleksiyonumuzu ve Türkiye’deki başarımızı kutlamak istedik” dedi.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

DNZ_3108 İnanç Konukçu, Berk Hakman Filiz Ahmet, Tuba Ünsal Tamer Yılmaz, Huban AyşemMelis ÖzerOktay Kaynarca, Tuba Ünsal

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.