Esthederm’in yeni ürünleri lansmanla tanıtıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Institut Esthederm’in “Intensive Moleküler Bakım Serisi”, cemiyet ve sanat hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı keyifli bir lansmanla tanıtıldı.

Cilde duyduğu saygı ile ürünler geliştiren Institut Esthederm, moleküler güzellik bakımı olarak anılan Intensive Serisini Ceylan Çapa, Ayşe Kucuroğlu, Derya Şensoy ve Öykü Çelik tanıttı. Tanıtıma, Burcu Şendir, Duru Karabacak, Ayşegül Kayabay, Esra İnceefe, Tara De Vries, Helin Avşar, Begüm Özer, Özlem Eraslan, Ayşe Burcu Kaya, Eda Güzelcik, Lara Büyüktetik, Melis Hatiopoğlu, Petek Ertüre, Zeynep Toker, Melis Özer, Aylin Çetinkaya, Hande Sezer Pekcan,Tuğçe Postoğlu, Yasemin Şefkatli, Emel Yıldırım, Özlem Yıldız, Müge Boz, Arzu Kunt, Cemre Kemer, Ece Vahapoğlu gibi iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri de katıldı.

Tara De Vries Arzu Kunt Ayşe Burcu Kaya Ayşe Kucuroğlu Ayşegül Kayabay Begüm Özer Cemre Kemer Ceylan Çapa Duru Karabacak, Burcu Şendir Ebru Destan Zeynep Toker Esra İnceefe Helin Avşar İpek Köse Melis Özer, Aylin Çetinkaya Özlem Eraslan Özlem Yıldız Emel Yıldırım Petek Ertüre

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.