Garih’den İstanbul’da ilk Nefes Meditasyonu etkinliği…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih’in kızı Natalie Garih, İstanbul’daki ilk Pranayama Nefes Meditasyonu etkinliğini ailesi ve seçkin misafirlerin katılımı ile iş kadını Songül Toprak Özsan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Uzun yıllar  ABD’de  yaşayan ve yaklaşık dört ay önce de Türkiye’ye dönen Natalie Garih, annesi Dalia Garih’in yakın arkadaşı  Songül Toprak Özsan’ın sahibi olduğu  Akmerkez – Remax – Mia’da  gerçekleştirdiği ilk Pranayama Nefes Meditasyonu etkinliği büyük bir ilgi gördü.  Natalie Garih, New York’da  tam yedi  yıl boyunca nefes terapisi  holistik terapi, reiki, yoga ve meditasyon üzerine  yoğun bir eğitim aldı. George Washington Üniversitesi, Beşeri Hizmetler ve Sosyal Adalet Bölümü mezunu olan Natalie Garih, misyonunun  dinleyerek, iyileştirerek bastırılmış ve suskunlara ses olarak insanlara hizmet etmek olduğunu dile getiriyor.  Natalie  Garih, uzun yıllar  yoğun bir istekle üzerinde çalıştığı ve deyim yerindeyse kendini adadığı ve insanlara hizmet etmek amacı ile yola çıktığı tecrübelerini  ilk  kez özel bir etkinlikte  misafirleri ile  paylaştı. Garih’i bu  ilk nefes terapisi etkinliğinde ailesi de yalnız bırakmadı.  Etkinlik öncesinde konuklara kısa bir konuşma yapan Natalie Garih, “Kariyerimi  insanların eşitliğine ve hayvan haklarına adadım. Gönüllü çalışmalar yaptıkça içten içe aradığımız Puzzle’in eksik parçasını daha çok gözlemleme şansı edindim.  “ İnsan Dokunuşu” işte tam bu anda zihin beden ve ruhu iyileştiren bütünsel şifa beni buldu.  Yoga, nefes terapisi, Reiki, ses meditasyon şefkat ve sessizlik ; iyileşmemi, dönüşmemi, dinlenmemi, ve kendimle tekrar bağlantı kurmamı sağladı. Terapi ve şifa dünyasına uzun vadeli etkisi olan bir “ dokunuş “ katmak istedim” dedi.

Selin Habbab Özkaynak Sena Gülay Tuğçe Eyilik Berrin Yoleri, Didem Kurdoğlu Dalia Garih, Natalie Garih, Toprak Özsan Leyla Alaton Lili Garih Melis Çiftçi,Esra Matraş,Aslı Şen Nesrin Malatyalı,Fatoş Mildon, Hande Sezer Pekcan, Alara Mildon Roksi Garih Romani Hakko Garih

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.