Genç kuşak jet set’ini buluşturan davet…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

New York merkezli emlak yönetimi şirketi RLTYNYC’nin kurucu ortağı ve CEO’su Emir Bahadır 24. yaş gününü Rixos Premium Göcek Suit& Villas’te dünya jet setinin genç ve başarılı isimleriyle kutladı.

 

Amerika’da RLTYNYC şirketi ile gayrimenkul sektöründe hizmet veren Emir Bahadır, ülkede adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Genç yaşta elde etmiş olduğu başarıların yanı sıra özel yaşamında da oldukça popüler ve sevilen bir isim olmayı başaran Emir Bahadır, 24. yaş gününü unutulmayacak bir doğum günü partisiyle kutladı.

 

Rixos Premium Göcek Suit&Villas, Türkiye’den ve dünyadan önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirilen doğum günü partisinin sürpriz konuğu ise Emir Bahadır’ın ricasını kırmayarak sahneye çıkan meşhur pop sanatçısı Gülşen oldu.

 

İşadamı Emir Bahadır’ın iki gün süren doğum günü partisi kapsamında dünyanın dört bir yanından Rixos Premium Göcek’e gelen konuklar Ozan Çolakoğlu nun nefis müzikleriyle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler. Davette misafirlere özel bir gösteri yapan Dünya Fly Board şampiyonu Ali Komşusu, ışıklı şovuyla misafirlere keyifli anlar yaşatırken, Diomands Chefs’ lerin konuklara özel hazırladığı Andy Warhol tasarımı pasta göz doldurdu. Davet sahibi iş adamı Emir Bahadır kendisine pek çok farklı ülkeden gönderilen hediyeyi kabul ederken, son anda değişen planı nedeniyle partiye katılamayan Sudi Kraliyet Ailesine mensup prenses Noura Al Sudairi gönderdiği çiçekle Emir Bahadır’ı kutladı. Davette, Emir Bahadır şerefine sahne alan ve arya söyleyen aşçılar grubu, yemek ve müziği harmanlayan yetenekleriyle tüm katılımcıları büyüledi.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Ali Kutmangil, Mina Taşkıran Emir Bahadır, Hakan Sabancı Emir Bahadır, Selin BozkurtOzan Özkan, YılmazSedef Gali, Cem Yıldırım (2)Selin Bozkurt; Ozan Özkan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.