Gençlik Festivalinde sürpriz düet…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük müzik festivallerinden Kuşadası Gençlik Festivali’nde Halil Sezai’nin sahnesi sırasında Cem Adrian ve Melek Mosso’dan sürpriz düet….

Bu yıl 4’ncü kez gerçekleşen Kuşadası Gençlik Festivali’nin ikinci gününe Halil Sezai’nin sahnesi sırasında Cem Adrian ve Melek Mosso’nun eşlik etmesiyle rengarenk bir müzik şöleni yaşandı. Birlikte Sarı Gelin türküsü ve Halil Sezai’nin sevilen İsyan şarkısını söyleyen üçlü seyirciden büyük alkış aldı. Emre Aydın’ın Grubu 6. Cadde’den Sezen Aksu Cover’i Festivalin bir diğer sürprizi Emre Aydın’ın grubu 6. Cadde’nin sahnede prömiyer yapması oldu. Single olarak çıkacak Sezen Aksu şarkısı Güllerim Soldu’yu ilk kez söylediler ve dinleyiciden tam not aldılar.
5 gün boyunca müzik dünyasının yıldızlarına ev sahipliği yapacak Kuşadası Gençlik Festivali, Kuşadası Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’ nda gerçekleşiyor.

,x7hIoaNqFUq4tZ5RrY48kQ ,pP1kgxfS506YwbUGu6ABrQ ,t_9KgMOIrUOZ3J2kVnN1uQ ,TVVM0NXZAECxWjwHVVr3RQ ,LYUPREmGskC_V4DkxBCg2Q  ,g_EQi_UhyE6h2m4GLr3Wdg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.