Gred, Projelerini Tanıttı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Londra merkezli Türk kökenli gayrimenkul danışmanlık markası GRED,  Londra’nın önde gelen konut projelerini, Türkiye iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri ile buluşturdu.

Türk yatırımcılara konut ve perakende gayrimenkul konularında danışmanlık ve aracılık hizmeti veren GRED’in (Global Real Estate Development), inovatif projesi The Global ShowCase (Global Vitrin) kapsamında düzenlediği “urbanLAB Londra” toplantısı, Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantı ile Londra’nın önde gelen konut projeleri Star & Garter, Bermondsay ve Spitalfield, iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerine tanıtıldı.

GRED Kurucusu ve CEO’su Meltem Türker’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Londra’da yaşamak isteyenlere kolaylıkla ev sahibi olma imkân ve fırsatlarını sunulduğu tanıtım toplantısına Ala Onur, Merva Onur, Gaye Dönay, Berrin Ak ve Ailesi, Günsel Ülkü ve Oğlu, Jülide ve Mert Önengüt, Op. Dr. Fatih Şirin ve Ailesi, Op. Dr. Nuri Battal, Müge Tezman Sırmabıyık ile Sema ve Ömer Maliki katıldı.

GünselÜlkü&Oğlu Jülide&MertÖnengüt Op.Dr. FatihŞirin&Ailesi Op.Dr. NuriBattal&Esi SelinBozkurt_MugeTezmanSirmabiyik_MeltemTurker Sema&OmerMaliki Ala&MervaOnur BerrinAk&Ailesi GayeDonay&BirhanYildiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.