Hamam’da Keyifli Defile…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tasarımcı Tuba Ergin “Maison Alaçatı” ismini verdiği yeni koleksiyonunu M Gallery The Galata İstanbul Hotel’in içerisindeki Tarihi Çeşme Hamamı’nda özel bir defileyle tanıttı.

Tuba Ergin’in gündüz ve geceye uygun, Alaçatı’nın rahat ve havalı stilini yansıtan tasarımlarından oluşan “Maison Alaçatı” adlı Yaz 2019 Demi-couture koleksiyonu,The Galata İstanbul Hotel’de bir defileyle tanıtıldı.

Koleksiyonda akışkan kumaşların hakimiyeti ile birlikte özel elişi ve dikiş tekniklerinin kullanımı göze çarparken, mercan ve farklı deniz canlılarından oluşan motiflerle yapılmış iğne oyaları ve nakışlar da yer alıyor. Koleksiyonda ipek, dantel, güpür, deri ve payet detayları dikkat çekerken, puantiye, çizgi ve hayvan baskıları ve renkler geniş bir skalada yer alıyor. Defileyi izlemeye gelenler arasında Etel Baler, Özlem Kaymaz, Ahu Orakçıoğlu ve Zuhal Pirinçcioğlu vardı.

 

tuba-ergin’den-tarihi-hamam’da-2019-yaz-demi-couture-defilesi-2 tuba-ergin’den-tarihi-hamam’da-2019-yaz-demi-couture-defilesi tuba-ergin’den-tarihi-hamam’da-2019-yaz-demi-couture-defilesi-1-320x840

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.