Hedefimiz; İyinin de iyisini yapmak!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Yalnızca tercih edilen bir bölgede bulunmak başarı noktasında asla tek başına yeterli değildir. Bu bağlamda ‘hizmet’ kavramı sektörel açıdan oldukça önemli. Misafirlerinize almak istediği hizmeti en iyi şekilde vermek ve güvenlerini kazanmak zorundasınız.”

 

Wyndham Grand İstanbul Levent’in Genel Müdürü Funda Bezircilioğlu ile eşsiz konumuyla İstanbul’un güzelliklerine 360 derece hakim olan Wyndham Grand İstanbul Levent’i konuştuk.

Funda Bezircilioğlu “Wyndham Grand İstanbul Levent; üstün teknolojisi, mimarisi, konumu, yüksek  ve kaliteli hizmet anlayışı ile çok kısa bir sürede ilk tercihlerden birisi olmuştur.” dedi.

 

Funda Hanım röportajımıza kısaca sizi tanıyarak başlayabilir miyiz? Okuyucularımıza kısaca kendinizden, eğitim durumunuzdan ve profesyonel özgeçmişinizden bahsedebilir misiniz?

 

1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi mezunuyum. Mezun olduktan henüz bir hafta sonra iş hayatına başladım. Bu yıl iş hayatımda 25 yılımı doldurmuş olacağım. 2003 yılından bu yana Özdilek Holding bünyesinde çalışıyorum. İlk olarak Wyndham Grand İzmir Özdilek’te görev yaptım. Bu yıl itibariyle Wyndham Grand İstanbul Levent’in açılmasıyla birlikte burada çalışmaya başladım.

 

– İstanbul‘un güzelliklerine 360 derece hakim olan Wyndham Grand İstanbul Levent’i bir de sizden dinleyelim.

 

İstanbul çok büyük bir şehir ve dolayısıyla İstanbul’da konaklayacak misafirler, kalacakları oteli belirlerken otelin lokasyonuna göre karar veriyorlar.

 

Wyndham Grand İstanbul Levent’in bulunduğu konumu incelediğimizde ise iş merkezlerinin ve özellikle global şirketlerin yoğunlukta olduğunu görüyoruz.Ayrıca şehrin önemli ve tercih edilen alışveriş merkezleri ile eğlence noktaları da yürüyüş mesafesinde yer alıyor..  İstanbul gibi bir metropol için kolay ve hızlı ulaşım da olmazsa olmaz bir ihtiyaç olup, İşte bu noktada Otelimizin Levent Metro İstasyonu’na direkt bağlantısının olması misafirlerimize büyük avantaj sağlıyor. Atatürk Havalimanına ve şehrin önemli noktalarına trafikte zaman kaybetmeden ulaşılabildiği gibi, konumu gereği Boğaz hattına yalnızca 10 dakikalık bir sürede ulaşılabiliyor.

 

Tabiî ki yalnızca merkezi ve tercih edilen bir bölgede bulunmak başarı noktasında asla tek başına yeterli değildir. Hizmet kavramı sektörel açıdan oldukça önemli olup,misafirlerinize almak istedikleri hizmeti en iyi şekilde sağlamak ve güvenlerini kazanmak zorundasınız. Kaliteli hizmet ve misafir memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyet, beklentileri karşılayan mimarimiz ve lokasyon avantajımız neticesinde misafirlerimizden aldığımız geri dönüşler de çok olumlu oluyor.

 

Executive_Lounge

 

-Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli’nin kurulum süreci nasıl gelişti? Otelin genelözellikleri hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

Wyndham Grand İstanbul Levent; otel, alışveriş merkezi ve iş merkezinden oluşan Özdilek Center bünyesinde yer almaktadır.

 

Ekip olarak otelin inşaat aşamasında oldukça itinalı bir çalışma içerisindeydik. Uluslararası mimari ve proje gruplarımız ile sektörel tecrübelerimizi paylaşarak misafir ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bir araya getirdik. Bu kadar itinalı bir çalışmanın neticesinde Wyndham Grand İstanbul LeventEylül 2014 ‘de hizmete girdi. Otelimiz; akıllı bina özelliğini taşıyor ve tamamen otomasyon sistemleri ile yönetiliyor. Konfor ve lüksü bir arada sağlayan otelimizde farklı kategorilerde yer alan; İstanbul Boğazı, Haliç ve şehir manzaralıodalar bulunuyor.

 

Aynı zamanda otel bünyemizde bir Özdilek markası olan ve 5500 m² alana sahip QUALITASSPA Sağlıklı Yaşam Merkezi, şehir koşuşturmacası içinde yorgun düşen konukları ile üyelerinin dinlenmesi ve tazelenmesine olanak sunuyor. Unisex ve bayanlara özel buhar odası, Türk hamamı, sauna ve kar çeşmesi, unisex ve bayanlara özel dinlenme alanları, açık havuz &jakuzi ve çocuk havuzu (yaz sezonu), kapalı havuz ve çocuk havuzu, fitnesscenter, cilt bakımı odaları, masaj odaları, couple masaj odası (masaj odası ve sauna), SPA Suit, (masaj odası, hamam, sauna ve jakuzi), pilates stüdyo, spinning stüdyo, fonksiyonel stüdyo ve unisex kuaför gibi birçok hizmeti sağlamaktadır.

 

Wyndam Hotels Group bünyesinde dünyada takribi 7500otel var. Wyndham Grand İstanbul Levent ise gerek üstün teknoloji ve gerekse misafir memnuniyeti açısından Wyndham Hotels Group için ayrı bir yere sahip.

 

– Organizasyon anlamında neler söylemek istersiniz? Toplantı, konferans ve seminer için düzenlenen mekânlarınızın özelliği nedir?

 

Proje aşamasındaki tüm çalışmalarımızda, oda ve toplantı salonu kapasitelerinin birbiriyle orantılı olmasına özen gösterdik. Otelimizde 389 odaya karşılık; her türlü toplantı, konferans ve seminer için ileri teknolojik altyapıya sahip 22 toplantı salonunda 1200 kişiye kadar değişen kapasitelerde hizmet sunulmaktadır.

 

54 m2 ile 1270 m2 arasında değişen alanlara sahip salonlar; gün ışığı almaları, fuaye ve teras imkanları ile farklı beklentileri karşılıyor. Kapalı salonlarımızın yanı sıra yaz aylarında 1250 kişi kapasiteli havuz başı da görkemli organizasyonlar için seçkin bir alternatiftir.

 

-Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli’ninkalite anlayışı hakkında neler söylemek istersiniz?

 

Bizim olmazsa olmazımız %100 misafir memnuniyetidir.

 

Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’ndeverdimizkaliteli ve yüksek hizmet anlayışı ile sağladığımız misafir memnuniyetini açılışımız itibari ile Wyndham Grand İstanbul Levent  Oteli’nde de sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz ise her zaman iyinin de iyisini yapmak.

 

Otel dış

 

Özdilek Holding ve Wyndham İşbirliği hakkında neler söylemek istersiniz?

 

Özdilek Holding tarafından 2013 yılında uluslararası birçok otel zinciri arasından dünyanın en büyük Otel grubu olan Wyndham Hotels Group tercih edilmiştir. İzmir ve İstanbul’daki otellerimiz yüksek standartları gereği zincirin en lüks markası olan “Wyndham Grand” ismini almıştır.

 

Her iki Otelimizi de Özdilek Holding bünyesindeki Özdilek Otel Turizm İşletme ve Tic. Ltd. Şti. olarak işletiyor ve yönetiyoruz.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.