Hollywood yıldızlarının çocukları için tercih ettiği “Your baby can learn” artık Türkiye’de!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cemiyet hayatının tanınmış kadınları öğlen yemeği ile Etiler The Galliard Restaurand’da düzenlenen tanıtım lansmanında bir araya geldiler. Dünyaca ünlü Amerikalı akademisyen ve bebek araştırmacısı Dr.Robert C. Titzer, uzun yıllar boyunca yapmış olduğu bilimsel araştırmalar sonucu geliştirmiş olduğu ‘Your baby can learn, your child can read, your child can discover’ okul öncesi eğitim setlerini Türkiye Sorumlusu Halil Eyinç, Marka Danışmanı Elyesa Eyinç ve Kurumsal İletişim Müdürü Ahmet Ferhat Göçmen’in ev sahipliğiyle cemiyet hayatının ünlü simalarına video gösterimi ile tanıttı.

 

Tanıtımda; Beyonce, Jay Z, Shakira, Mariah Carey, Marianda Kerr, Orlando Bloom gibi birçok ünlünün çocuklarının yararlandığı bu eğitim programının çocukların kelime hazinesinin gelişmesi ve yazılı dil eğitimini okul öncesi yaşta bu şekilde aldıkları anlatıldı.

 

Bu eğitim seti, bilimsel olarak etkinliği ispatlanmış, dünyanın ilk ve tek bebek eğitim programı niteliğindedir. Programın içeriğinde kullanılan, kelimelerin tekrar sayıları sıklık etkisi prensibine göre tekrar edilmektedir. Eğitim videolarında kullanılan sesler, görüntüler, yazı fonları, video geçiş hızları ve objelerin hepsi bilimsel referansıyla oluşturulmuştur.

 

Dil eğitim programı olan “ Your baby can learn” eğitim seti bebeklerinize 3 aylıktan itibaren uygulayabileceğiniz ve dil öğrenebileceğiniz bilimsel olarak ispatlanmış devrim niteliğinde bir eğitim setidir.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Evrim Kırmızıtaş Nadide Yönat Öznur YakınPetek ErtüreSinem NefesoğluZüleyha Özgül

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.