İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Bünyesindeki Ageless Clinc’in “Ageless Talks” Organizasyonuna Ünlü İsimler Akın Etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Cerrahi Sağlık grubu bünyesinde yer alan Ageless Clinicin 2 haziran Perşembe günü düzenlediği “Ageless Talks”konseptli öğlen yemeği organizasyonuna ünlüler yoğun ilgi gösterdi. Sağlıklı yaşam ve anti – aging merkezi aldı altında hizmet veren Ageless Clinc “beageless” mottosu ile bir ilke daha imza atarak “Ageless Talks” konseptlerinin birincisini, düzenlediği yemek organizasyonu ile iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimlere tanıttı. Anti – aging trendlerinden sağlıklı yaş almaya, genç kalmaktan genetik haritalarımıza kadar pek çok konunun konuşulduğu Ageless Talks’ta, Ageless Clinic’in her biri konusunda uzman doktorları, davetlilerin sorularını yanıtladılar. İlki düzenlenen Ageless Talks organizasyonu Çeşme, Bodrum gibi yazlık yörelerle beraber, Kuveyt, Bahreyn, Dubai gibi Orta Doğu’nun önemli merkezlerinde de yıl boyu devam edecek.

 

Ageless Talks’a Ünlü İsimler Akın Etti

 

Aralarında Sitare Akdilek, Pınar Hotiç, Revna Demirören,Buket Taşdelen,İsmet Alpagut,Fulya Gündoğdu,Işıl Reçber,Seda Kaşıbeyaz,Nergis Pekuysal,Bahar Şer,Feryal Gülman,Şebnem Çapa,Burcu Hanif,Begüm Karamahmutoğlu,Dilruba Çelepçi,Berrin Okçu,Berrin Zorlu… gibi iş, cemiyet ve sanat hayatının pek çok ünlü isminin katıldığı organizasyonda konuklar sağlıklı yaş alma ile ilgili bütün sorularına yanıt buldular.

 

İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu’nun, kendine değer veren, her daim sağlıklı ve güzel kalmak ve kendine yatırım yaparak koruyucu sağlık hizmeti almak isteyen seçkin misafirleri için 2016’da hayata geçirdiği Ageless Clinic kişiye özel hizmet sunan butik bir merkezdir. Anti – Aging, Cinsel Sağlık, Güzellik ana başlıkları altında 150’nin üzerinde hizmet kolu olan Ageless Clinic  “Life Management” – ‘’Tek merkezde, tamamen bilimsel metodlarla ve kişiye özel yaklaşımlarla tam çözüm’’ anlayışı ile Avrupa ve Ortadoğu’da ilk ve tek olma özelliği de taşımaktadır.

 

Anti – Aging altında intravenöz beslenme, kök hücre, genetik, homeopati, ketojenik beslenme, vitamin mineral takviyeleri gibi geniş bir hizmet yelpazesi olan Ageless Clinic;  akupunktur, menopoz, andropoz, kadın ve erkek cinsel sağlığı,  kozmetik/güzellik, tıbbi detoks, alkali beslenme, ayurveda, bio uyumlu hormon tedavisi, saç ekimi, medikal estetik uygulamaları, lazer uygulamaları, nefes kliniği, obezite cerrahisi gibi alanlarda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Begüm Karamahmutoğlu - Burcu Hanif Berrin Zorlu (2) Dilek TürkerPınar HotiçRevna DemirerŞebnem Çapa

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.