Tatil planlarınızda dünyanın en güzel plajları, altın rengi kumları ve tropik ormanlarında unutulmaz anlar yaşamak varsa; bu tur tam size göre!
Zamandan tasarruf edip kısa ama güzel anılar biriktirebileceğiniz bir tatil yapmayı düşünürseniz; 5 gecelik Dominik Cumhuriyeti Turu’nu tercih edebilirsiniz. Bu turda Avrupalıların Amerika kıtasındaki en eski yerleşim yeri olan bu toprakların tarihi dokusunu da adım adım keşfedeceksiniz.Santo Domingo şehir turunda;
Plaza Espana bölgesinde bulunan Kristof Kolomb’un oğlu Diego’nun ve Kolomb’un aile üyelerinin yaşadığı saray, Nicolás de Ovando’nun heykeli, tarihi kraliyet evinin önündeki 1990 yılında Santo Domingo Kolonyal Şehri UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne eklenen 1753 tarihli güneş saati, Dominik’in ulusal kilisesi Panteon Nacional göreceğiniz tarihi yapılardan sadece birkaçı. Jolly misafirleri ayrıca Acun Medya tarafından Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan yarışma çekimlerini izleme ve kendi aralarında yarışma imkanına da sahip olacaklar.