Krater Koleksiyonu’na Cemiyetten Tam Not

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar dünyasının öncü markası So CHIC…,  “Krater Koleksiyonu”nu İstinyepark mağazasında çok özel bir davet ile tanıttı.

 

Işıl Reçber, Bahar Şen, Feryal Gürman, Petek Ertüre, Fatih Ürek, Emel Ayaydın, Buket Taşdelen, Begüm Tacir, Elif Eren, Arzu Kunt, Hande Can Yüce, Ayşe Kuçuroğlu, Candan Ramazanoğlu, Gül Erçetingöz, Ayşegül Toplusoy, Begüm Karamahmutoğlu, Pınar Hotiç, Başak Çağlar, İpek Köse, Beste Yurttaş ve Sitare Akdilek gibi isimlerin katıldığı davette konuklar So CHIC…’in Krater Koleksiyonu’ndan alışveriş yapmanın yanı sıra moda ve trendler üzerine bol bol sohbet etme fırsatı buldular.

 

Bilge Eren, koleksiyonun en hit parçası olan yarım ay şeklinde enfes bir kolyesatın alırken, Sitare Akdilek Krater küpeyi tercih etti. İpek Toplusoyun tercihi zarif bir yüzük olurken,  şıklığıyla adından her zaman söz ettiren Işıl Reçber ise bilekliği ile göz kamaştırdı.

 

Her gece hayranlıkla izlediğimiz ve farklı evrelerine tanık olduğumuz Ay’ın büyüleyici krater dokusunu, saf gümüşün gizemli ve çekici yüzeyine, çok özel bir teknik ile işleyen So CHIC…’in Krater Koleksiyonu cemiyet hayatından tam not aldı.

 

Krater dokusunun parıltılı taşlar ile taçlandırıldığı So CHIC… tasarımları, ayın güneşten aldığı ışığı yansıttığı gibi etrafına ışık saçmak isteyen kadınların favorisi olacak.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Begüm Tacir Esra İnceefe Hande Can YüceFeryal GülmanPınar HotiçSitare Akdilek - Hakan Akkaya

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.