Lexus Dolmabahçe’de Azarnegari eserinin lansmanı yapıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lexus, Süzer Plaza’da yer alan Dolmabahçe Showroom’unda Ahad Saadi’nin dünyada bir ilk olan “Azarnegari” tekniği ile yarattığı eserin lansmanıyla yeni bir sanat etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Bir yaşam tarzı markası olan Lexus, Süzer Plaza’da yer alan Dolmabahçe Showroomu’nda gerçekleştirdiği kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Lexus’un eşsiz otomobilleri eşliğinde yapılan davette, Ahad Saadi’nin dünyada bir ilk ve sanatta yeni bir akım olan  “Azarnegari” tekniği ile yarattığı “Nilüfer” isimli eserinin lansmanı gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü Gülgün Feyman’ın ve açılış konuşmasını Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın yaptığı özel gecede, Ahad Saadi’nin eşi Parisa Karamnezhad’ın yarattığı eşsiz eserler de Lexus’un benzersiz atmosferinde sanatseverlerle buluştu. Gülgün Feyman, Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Ahad Saadi, Azarnegari ve yeni sanat eseri Nilüfer üzerine sohbet ettiler.

Paulo Franca, Mustafa Suzer Songül-Selim Okutur Ahad Saadi, İlber Ortaylı, Gülgün Feyman Ahad Saadi-Parisa Karamnezhad, Mustafa Suzer, Songul-Selim Okutur Mustafa Kemal Atatürk

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.