Magnum Ve Bobbi Brown İle Hazzı Keşfetme Zamanı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dondurma ve çikolata dünyasının haz otoritesi Magnum ve kadınların doğal güzelliğini ön plana çıkaran ürünleri ile dünyanın en prestijli kozmetik markalarının başında yer alan Bobbi Brown, yazın ilham veren işbirliğini duyurdu.

Magnum Yakut’un baştan çıkaran rengi, kadifemsi dokusu ve “duyusal bir haz” olarak tarif edilen eşsiz lezzeti, Yasemin Özilhan’ın favori renklerinden oluşan Bobbi Brown Crushed Liquid Lip koleksiyonuna yansıdı.  Crushed Liquid Lip renk paletindeki Magnum Yakut rengi, bu yazın en eğlenceli ve cesur stillerini tamamlayacak.

Magnum Yakut X Crushed Liquid Lip, yumuşak dokusu ve zengin nemlendirici özelliğiyle dudaklarınıza tatlı bir parlaklık kazandırırken dudaklarınızda dolgun ve rahatlatıcı bir his yaratıyor. Eğlenceli ve çabasız, natürel tondaki Magnum Yakut X Bobbi Brown Crushed Liquid Lip, günden geceye kusursuz bir makyajın vazgeçilmezi olacak.

Magnum ve Bobbi Brown ev sahipliğinde gerçekleşen davete katılan isimler arasında; Yasemin Özilhan, Batya Kebudi, Ceylan Çapa, Melisa Aslı Pamuk, Ece Yaşar, Çiğdem Batur, Dila Tarkan, Mert Vidinli, Tuğçe Melis Demir, Pınar Özdemir Hotiç vardı.

rubybobbi1 rubybobbi2 rubybobbi3 rubybobbi5 rubybobbi7 rubybobbi8

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.