Nice senelere Lara!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul cemiyet hayatının sevilen isimlerinden iş kadını Sinem Nefesoğlu, Cappuccino cafe Bistro da yılın ilk davetini kızı Lara’nın doğum günü için verdi.

 

7 yaşına giren Lara’nın doğum gününe özel olarak Cinderella temalı dekore edilen mekanın her detayı ile Sinem Nefesoğlu bizzat kendisi ilgilendi. 50 seçkin konuğun katıldığı bu özel davete çocukları ile birlikte gelen konuklar masa düzeni ve mekanın dekorasyonuna hayran kaldı. Davetliler parti öncesinde yemek yiyerek sohbet etme fırsatı da buldular.

 

Külkedisi Sarayı ve Cinderella’nın bal kabağı arabası olarak hazırlanan pasta konuklar tarafından oldukça ilgi gördü. Dönemin kıyafetleriyle gelen saray görevlileri Cinderella’nın camdan ayakkabısını çocuklara tek tek deneterek prensesi bulmaya çalıştı. Adeta filmin yaşatıldığı doğum günü partisinde Lara, pastasını Anne ve Babası Sinem-Şehvar Nefesoğlu ile birlikte üfledi. Partiye katılan konuklara Cinderella’nın balkabağı arabası mumlar ve temaya uygun birçok hediyeler verildi.

 

Bu yıl tüm dünyada Cinderella filminin vizyona girmesi sebebiyle bu temayı tercih ettiğini söyleyen Sinem Nefesoğlu geçen yıl da kızı Lara için Pamuk Prenses temalı bir davet vermişti.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Canan Göztepe Ece Kıral Kerem,Özlem MutluçetinÖzlem YıldızSeba GüceylioğluGülay Kamaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.