Özenle hazırlanmış bir mekânda, profesyonel bir sunum: Kaşıbeyaz Gala

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Mekânımızın; aydınlatması, dekoru, aklınıza gelebilecek her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Ancak unutulmaz bir organizasyon için şüphesiz ki mekânın ambiyansı kadar lezzetleri de çok önemlidir.”

 

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Kaşıbeyaz ile özel dekorasyonu ve geniş olanaklar sağlayan hizmet anlayışı ile özel günleri unutulmaz hale getirmek isteyenlerin mekânı olan Kaşıbeyaz Gala’yı konuştuk.

 

-Kaşıbeyaz Grubu’nu bir de sizden dinleyelim. Kaşıbeyaz hangi sektörlerde faaliyet gösteriyor?

 

Bildiğiniz üzere Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun temellerini 1987 yılında Florya’da attık. Yaklaşık 30 senedir misafirlerimize hep en iyiyi sunmanın gururunu yaşıyoruz. Şu anda Kaşıbeyaz Florya, Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, Kaşıbeyaz Akvaryum, Kaşıbeyaz Balık, Kaşıbeyaz Gala ve Kaşıbeyaz Baklava ile misafirlerimize restoran ve organizasyon alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

-Kaşıbeyaz, bu yıl lezzet alanındaki çalışmalarının yanına bir de organizasyonu ekledi ve Kaşıbeyaz Gala adında muhteşem bir mekân açtı. Peki Gala’nın kurulum süreci nasıl gelişti? 

 

Organizasyon alanındaki her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu özel mekân, restorancılık alanındaki 30 yıllık deneyim ve kalitemizi en iyi şekilde misafirlerimizle buluşturma fikrimizin bir sonucu olarak Florya’da hayata geçti. Bu mekânı açmamızın bir diğer nedeni ise insanların artık otellerin balo salonlarında gerçekleşen düğün, nişan, sünnet töreni gibi organizasyonlardan memnun kalmamasıydı. Biliyorsunuz ki oteller organizasyonlar için ya en alt katını ya da en üst katını düzenliyor. Bu da organizasyona katılanların hoşuna giden bir durum olmuyor. Kaşıbeyaz Gala ise tamamıyla organizasyon amacıyla hayata geçirilen tek katlı bir mekân.

 

Ayrıca sigara yasağıyla birlikte insanların dışarıya çıkma zorunluluğu organizasyondaki iletişimi bozuyor. Biz Kaşıbeyaz Gala’da bu açığı kapatarak, insanların birbirinden kopmadan eğlenebileceği, mekânın hemen yanında sigara içilebilen özel yerler tasarladık. Tüm bunlar her şeyin kusursuz olması fikriyle yola çıkarak hayata geçirdiğimiz şeyler…

 

_MG_2941

 

-Mekân özellikleri hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

Kaşıbeyaz Gala, henüz bizim bebeğimiz. Buradaki ilk organizasyonumuzu geçtiğimiz yıl mayıs ayında gerçekleştirdik. 500 kişi kapasiteli kapalı alanı, 300 kişi kapasiteli üç bin metre kare üzerinde kurulu bahçesi, açık ve kapalı çocuk alanı ile organizasyon alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek şekilde hayata geçirdiğimiz bu yeni mekânımız;  400 araçlık otoparkı, şehir ve bahçe manzarasıyla hizmet veriyor.

 

KaşıbeyazGala, tamamıyla organizasyonlara hizmet vermesi ve tek katlı olması nedeniyle de çok fazla talep görüyor.

 

Kaşıbeyaz Gala’da ne tür organizasyonlar yapılabiliyor?

 

Kaşıbeyaz Gala’nın özel dekorasyonu ve profesyonel hizmet anlayışı, farklı alanlarda birçok organizasyon için geniş olanaklar sağlıyor. Düğün, nişan, bireysel davet, kurumsal davetler ve lansman yemekleri gibi birçok organizasyonu, özenle hazırlanmış bir mekânda, profesyonel bir sunum ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca mekânımızın rahat ulaşım imkânı sağlayan bir lokasyonda bulunması da bir başka artımız.

 

-Kaşıbeyaz Gala’da gerçekleşen organizasyonlara katılan misafirlerden nasıl geri dönüşler alıyorsunuz?

 

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu olarak yıllardır restoran sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile de Kaşıbeyaz Gala’da hizmet veriyoruz. Mekânımızın; aydınlatması, dekoru, aklınıza gelebilecek her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

 

Ancak unutulmaz bir organizasyon için şüphesiz ki mekânın ambiyansı kadar lezzetleri de çok önemlidir. Misafirlerimizin memnuniyeti için birçok lezzeti içinde barındıran, özel bir mutfağa ev sahipliği yapıyoruz. Biliyorsunuz ki otellerde yemekler önceden hazırlanıp fırınlarda bekletilir. Bizde ise kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Kaşıbeyaz Gala’da yemekler organizasyon esnasında yapılıyor ve maşa servisi sistemiyle sıcak olarak, tek tek masalara servis ediliyor. Bu organizasyon anlamında çok büyük bir adım ve otellerin kolay kolay uygulayamayacağı bir sistem.

 

Misafirlerimizden aldığımız geri dönüşler ise bizi gerçekten onure ediyor. Çünkü aldıkları hizmet karşısında son derece mutlular… Onların mutlu olması da bizi mutlu ediyor…

 

_MG_3304

 

-Kaşıbeyaz Lezzet Grubu daha çok Avrupa yakasında faaliyet gösteriyor. İlerleyen aşamalarda Anadolu yakasında veya şehir dışında hayata geçirmeyi planladığınız projeleriniz var mı?

 

Önümüzde çok büyük hedefler var. İstanbul’da ve şehir dışında gerçekleştirmeyi planladığımız projelerimiz de bu hedeflerimiz içinde…

 

Anadolu yakasının özel bir yerinde mekân açmayı düşünüyoruz. Bu doğrultuda şu an görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah yakında bu sürprizi yapacağız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.