Pilevneli Dolapdere’de sanat zamanı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tobias Rehberger’in son dönem işlerinden ve daha önce sergilenmiş beş heykelinden oluşan yeni sergisi, Pilevneli Dolapdere’de açıldı.

Pilevneli Dolapdere, Tobias Rehberger’in son dönem işlerinden ve daha önce sergilenmiş beş heykelinden oluşan yeni sergisine ev sahipliği yaptı. 9 Eylül – 2 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşen olan “Bazen Hiç Olmadığından Daha İyi Olur” isimli sergide Rehberger’in geçmişte izleyiciyle buluşan “Enfeksiyonlar” gibi serilerine eklenen yeni işlerinin yanı sıra “Portre Heykelleri” serisinden dört işi ve “Reddetmek” adlı çalışması yer alıyor. Sergisi süresince ve sergi bitişinin ardından en az 6 ay boyunca PİLEVNELİ Dolapdere’nin teras katında yer alacak bu enstalasyon, yemek yenilebilecek, kahve içilebilecek, vakit geçirilebilecek bir sosyal platform görevi üstlenerek ziyaretçilerin deneyimine katkıda bulunacak.

Aylin Saruhan Dalia Garih Dilek Hanif e6fe6075c52df94a5e69ece78d9dbdcc_840 Elif Dürüst Esra Civelek Kerim-Linda Kuyumcuyan Nil Uyguner Özcan-Aylin Tahincioğlu Reyhan İpekel Rezzan Benardate Sitare Kalyoncuoğlu Şeli-Albert Elvaşvili Yosun Güreli Alp-Serra Taşkent

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.