Polimeks’in 20. yılına özel görkemli kutlama…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polimeks Holding 20. yılını Sezen Aksu’nun eserlerini yeniden yorumlayan The Royal Philharmonic Orchestra’nın eşsiz konseriyle kutladı.

 

Ulusal ve uluslararası birçok önemli projeye imza atan ve dünyanın en büyük 250 müteahhit firması arasında Türkiye’yi en üst seviyelerde temsil ederek gururlandıran Polimeks Holding 20. kuruluş yıl dönümünü bir dizi etkinlikle kutluyor.

 

İmza attığı prestijli projeler ve istihdam ve ihracat sıralamalarındaki performansıyla Türkiye’ye örnek olan Polimeks Holding, Guinness Rekorlar Kitabı dahil pek çok rekora adını yazdırarak başarılarla taçlandırdığı 20 yılını, eşsiz bir konserle kutladı.

 

1995 yılında kurulduğu günden bu yana 132 uluslararası proje ile 20 yılı geride bırakan Polimeks Holding’in kuruluş yıldönümüne özel olarak yaratılan proje kapsamında, dünyaca ünlü The Royal Philharmonic Orchestra’sı, Türkiye’nin en önemli isimlerinden Sezen Aksu’nun eserlerini yorumladı. Türk müzisyen Erdal Kızılçay’ın orkestrasyonu ile yeniden düzenlenen 15 Sezen Aksu parçası, aynı zamanda Andrea Bocelli’nin de orkestra şefliğini üstlenmiş olan Marcello Rota’nın orkestra şefliğinde eşsiz bir müzikal ziyafete dönüştü.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Ali Kibar Ayşegül Dinçkök Zeynep-Sami ErolCemre BirandBurhan KaraçamErol Aksoy

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.