Roman yeni mağazasın’dan muhteşem açılış…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Abdi İpekçi’deki yeni ROMAN mağazası, açılışını gerçekleştirdiği özel bir davet ve Ayça Sarc’ın küratörlüğündeki ‘Yorganlar Fora’ sergisi ile yaptı.

Yeni sezon ile birlikte yepyeni bir ROMAN deneyimi sunmak üzere, moda ve sanatın buluştuğu bir mağaza olarak konumlanan Abdi İpekçi’deki yeni ROMAN mağazası,  özel bir davet ve Ayça Sarc’ın küratörlüğündeki ‘Yorganlar Fora’ sergisi ile yaptı. Ayca Sarc’ın geçtiğimiz yılın Aralık ayında Sultanahmet’teki Abud Efendi Konağı’nda açılan ‘Yorganlar Fora’ sergisi ile yeniden gün yüzüne çıkardığı, her biri birer sanat eseri niteliğindeki rengarenk el işi saten yorganları, ROMAN Sonbahar/Kış 2019-20 koleksiyonu ile yan yana getiren ROMAN Abdi İpekçi mağazası, yeni ROMAN deneyimini 21. yüzyıl mağazacılık anlayışında ve kendine özgü mimari dokusuyla farklı bir formatla beğeniye sundu. Davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok isim katıldı. Ev sahibi Roman Kreatif Direktörü Suzan Toplusoy ile birlikte Travelmodus.com’un kurucusu Özlem Avcıoğlu da konuklarla yakından ilgilendiği gecede; Hızlı tüketim çağında ’yükselen değer’ olarak el emeğine, zamansız ve kalıcı olana vurgu yapan ROMAN yeni sezon koleksiyonu ve Mimar Arif Özden tarafından tasarlanan ve adeta bir sanat galerisi kimliğine sahip olan yeni mağaza konsepti davete katılan tüm konuklar tarafından büyük beğeni topladı.

Ayşegül-Muharrem Toplusoy Ümit Boyner Ahu Orakçıoğlu Arzu Sabancı Ayşenur Özderici Banu Çarmıklı Begüm Karamahmutoğlu-Zeynep Üstünel Begüm Özer Beyza Uyanoğlu Dilek Hanif Emek Külür Feryal Gülman Gülşah Alkoçlar Hediye Güral Gür İdil Fırat İpek Toplusoy Muharrem-Ayşegül Toplusoy, Suzan-Turgut Toplusoy Neşe Kavak Neşe Sert Özlem Avcıoğlu Simla Beyazıt Sitare Kalyoncuoğlu Suzan Toplusoy Şükran Güzeliş Zeynep Çarmıklı 22romasnda870375 4romasnda870375

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.