Sağlıklı yaşamda kadın liderler…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadın girişimcilerin desteklendiği ve Ayşegül Tuncer tarafından kurulan Alaluxa ‘A Day of Trends by Alaluxa’ konsepti ile; uluslararası markaların ve kendi sektöründe markalaşmış isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

 

Girişimcilikte zirveye giden yol, sanatta yeni kahramanlar, sağlıklı yaşamda kadın liderler ve toplam 6 konunun yer aldığı, ünlü isimlerin katılımıyla söyleşilerinde düzenlendiği ‘A Day of Trends by Alaluxa’ etkinliğine Alara Koçibey, Burcu Şendir, Begüm Özer, Elif Boyner, Bilgün Dereli ile cemiyet ve sanat dünyasından birçok tanınmış isim katıldı. Katılımcılar keyifle yaptıkları alışveriş dışında iş, sanat ve moda alanlarında faydalı bilgiler öğrendiler. Bir alışveriş etkinliğinden çok daha fazlası olan ‘A Days of Trends by Alaluxa’ da Türk katılımcıların yanı sıra Lübnan’dan gelen ınfluencerlar Alice-Nadide-Farah Abdel Aziz kardeşler ve İtalyan Influencer Carolina Aldrovandi katıldı. Cemiyet hayatının ünlü hanımları söyleşinin ardından standlarda gezerek bahar alışverişi yaptı.

2d2200a3022afca1f4e14282f734e5db_840 Arzu Kunt Banu Yentur Begüm Özer Bilgün Sazak Elif Boyner Katerina Ekşioğlu, Elif Girgin Merve Kohen Özlem Eraslan  Nuray Fenercioğlu    Seda Yazıcıoğlu     Tuğba Develi1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.