Şen’li tanıtım…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güzelliğin doğallıktan geçtiğine inanan ve modern stiliyle öne çıkan Aslı Şen, Bobbi Brown koleksiyonundan en sevdiği ürünleri bir araya getirerek, doğal bir makyaj ve sağlıklı bir cilt için iki farklı set oluşturdu.

Aslı Şen iş birliğiyle ilgili olarak “Konu makyaj olduğunda akla ilk gelen ikonik markalardan olan, benim de ürünlerini severek kullandığım Bobbi Brown’la bu proje kapsamında bir araya geldiğim için çok mutluyum. Makyaj rutinimde severek kullandığım, olmazsa olmaz ürünlerle iki ayrı set hazırladık. Kendini güzel hissetmek isteyen tüm kadınlar bu ürünlere hem markanın mağazalarından hem de internet sitesinden ulaşabilir.” şeklinde konuştu. Davete Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Revna Demirören, Feryal Gülman, Zeynep Üstünel, Yelda Güral, Tunay Ayaydın, İpek Ayaydın Abdik, Eda Kosif, Neylan Vardar, İdil Fırat ve Ceylan Capa gibi isimler Aslı şen’i yalnız bırakmadı.

Zeynep Üstünel Zeynep Yılmaz Arzu Sabancı,Berrin Okçu Arzu Sabancı Aslı Şen,Hale Yılmaz Akçay Berrin Ak Burcu Erçil Burcu Şendir Ceylan Capa Demet Sabancı Çetindoğan Feryal Gülman Hande Sezer Pekcan İdil Fırat Neylan Vardar Revna Demirören, Aslı Şen Tunay Ayaydın, İpek Ayaydın Abdik Yelda Güral

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.