Seren Edalı: CITYBEAUTY’nin olmazsa olmazı kalitedir!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güzellik alanındaki profesyonel uygulamalarıyla dikkat çeken ve çalışmalarıyla sektörünün öncüsü konumunda olan CITYBEAUTY’nin Satış ve Pazarlama Müdürü Seren Edalı bu sayımıza konuk oldu.

 

– Röportajımıza kısaca sizi tanıyarak başlayabilir miyiz?

 

İşletme mezunuyum. Öğrenimimi İngiltere’de tamamladım. 7 yıl bir teknoloji firmasında satış ve pazarlama direktörlüğü yaptım. Ardından daha renkli bir iş hayatı istediğim için kozmetik sektöründe çalışmaya karar verdim. Ve sektöründe kendini kanıtlamış bir kuruluş olan İnanır Group bünyesinde yer alan CITYBEAUTY Güzellik Merkezi’nde satış ve pazarlama müdürü olarak çalışmaya başladım.

 

– İnanır Group bünyesinde yer alan CITYBEAUTY, güzellik alanında en fazla profesyonel uygulama gerçekleştiren merkezlerden biri. Bu anlamda İnanır Group ve CITYBEAUTY hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

İnanır Grup, 30 senedir kozmetik sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş. Kurulduğu yıllarda dünya markalarını ve spa merkezlerini Türkiye’ye getiren İnanır Grup, günümüzde ise yaklaşık 4800 spa ve güzellik merkezi ile işbirliği yapmış durumdadır. Ayrıca; Kempinski, Hilton, Sheraton, Richmond ve Les Ottomans gibi aklınıza gelen beş yıldızlı otellerin pek çoğu İnanır Group ile çalışmaktadır.

 

Sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen CITYBEAUTY ise İnanır Group’un bünyesinde hizmet veren bir güzellik merkezidir. Sothys, Babor, Thalgo gibi dünya devi ürünlerle hizmet veren CITYBEAUTY; 14 yıllık deneyimi, 9 şubesi, sektörünün öncü cihazları ve uzman estetisyenleriyle güzellik alanında profesyonel uygulama gerçekleştiren merkezlerden biridir. CITYBEAUTY’de medikal anlamda hiçbir uygulama yoktur; tam bir güzellik merkezi anlayışında, doğal yöntemler kullanılarak hizmet verimektedir.

 

– Hangi alanlarda hizmet veriyorsunuz?

 

Bizim şu anda en başta yer alan hizmetimiz Hypoxi adı verilen, terapi ve egzersizi birleştiren, hedefli vücut şekillendirmedir. Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırıyor ve basınç terapisini egzersiz ile birleştirmesi sayesinde daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımı sağlıyor. Tüm dünyada 40’tan fazla ülkede kullanılan bir bölgesel incelme sistemi olan Hypoxi, son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodudur.

 

Epilasyon hizmetimizde ise IPL teknolojisini kullanıyoruz. Bu teknoloji, en açık tenlilerden en koyu tenlilere kadar 6 farklı cilt tipi ve 5 farklı kıl tipinde eşsiz sonuçlar sunuyor. IPL’in en önemli özelliğiyse yaz aylarında dahi uygulanabiliyor olması.

 

Tüm bunların yanında; solaryum, leke bakımı uygulaması, vücut bakımı, göz bakımı ve anti-aging güzellik uygulamaları da yapıyoruz.

 

– CITYBEAUTY’nin anti-aging ve kırışıklık açıcı uygulamaları hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz?

 

Anti-aging uygulamamız; toksin atımı, peeling, sıkılaşma, soft light olarak 4 aşamada gerçekleşiyor.  Toksin atımında, titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıkları ile cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getiriliyor. Bu sayede toksinlerin atımını sağlayan lenf sistemi harekete geçiriliyor.

 

İkinci aşama olan peeling’te, ultrasonik titreşimler ile cilt fazla sebumdan, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan tahriş olmadan arındırılıyor. Yüzeysel mikro-titreşim, cildin keratin tabakasını soyuyor ve hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor.

 

Üçüncü aşama olan sıkılaşmada, elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşiyor. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılması ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesi sağlanıyor. Böylece ciltte yeniden şekillenme ve sıkılaşma gerçekleşiyor.

 

Son aşamada ise Soft light ışığı, hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikliyor. Hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde ediliyor. Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin liflerinin sentezini sağlıyor. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşuyor.

 

İlk seanstan itibaren kırışıklıklarda azalma görülen bu uygulamalar sonunda kişi herhangi bir mimik hareketi kısıtlaması olmaksızın kırışıklıklarından kurtuluyor. Bu yöntem uygulandığından itibaren 2 yıl boyunca etkisini gösteriyor.

 

CITYBEAUTY-1

 

– İnsanlar sağlığın söz konusu olduğu her yerde profesyonel kişilerden hizmet almak istiyor. Bu anlamda CITYBEAUTY’nin ekibi hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

Bizim vizyonumuz en iyi hizmeti, en yeni teknoloji ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel ekibimizle sunmaktır. Bu anlamda estetisyenlerimizin kalite anlayışımızda yeri yadsınamaz. Biz çalışma arkadaşlarımızı seçerken eğitim ve deneyim gibi belirli kriterleri göz önünde bulundurarak değerlendirme yapıyoruz. Örneğin bizim cilt bakım ritüellerimiz, yurt dışında herhangi bir Babor Beauty Spa’da yapılan cilt bakım ritüeli ile aynıdır ve bu uygulama klasik cilt bakımından çok farklıdır…

 

Estetisyenlerimizi yeterliliklerini tamamlamaları açısından; lisans eğitimlerinden sonra İnanır Grup’ta 3 aylık bir eğitimden geçiriyoruz. Başarılı oldukları takdirde bizimle birlikte çalışıyorlar. Ayrıca estetiysen olmak isteyenlere eğitim verdiğimiz İnanır Group bünyesinde yer alan Yunus isimli bir eğitim kurumumuz da mevcut.

 

– Müşterilerinize sunduğunuz ayrıcalıklar nelerdir?

 

Sektörümüzde birçok firma var. Ve çok düşük rakamlara mükemmel bir hizmet vaat ediyorlar. Bu işi gerçekten kaliteli ürünlerle ve işin uzmanlarıyla yapıyorsanız fiyatların bu denli aşağıya çekilmesi matematiksel olarak mümkün değil.

 

Fiyat olarak olanaksız rakamlarla hizmet veren firmalar, hizmet adı altında sağlıksız ürünleri veya cihazları kullanıyorlar. Sonuç olarak güzellik merkezlerinde fiyatlar oldukça aşağı seviyelerde…

 

CITYBEAUTY’nin olmazsa olmazı kalitedir. Kaliteden asla ödün vermeyiz. Biz işimizi profesyonel ürünlerle ve alanında uzman ekibimizle yapıyoruz. Bu durum beraberinde kaliteyi artırıyor ve dolayısıyla fark yaratmamızı sağlıyor.

 

– İleriye yönelik hedefleriniz ve projeleriniz nelerdir?

 

Hedefimiz, güzellik denildiği zaman akıllara CITYBEAUTY’nin gelmesidir. Butikliğimizi bozmadan, belli seviyede olan hizmetimizi daha ileri seviyelere taşımaktır. Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Amacımız İstanbul genelinde olabilecek maksimum şube sayısına ulaştıktan sonra, Türkiye geneline yayılmaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.