Siyah İnci Avrupa Turnesinde…

featured
???????????????
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’ye yerleşip Müslüman olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Amerikalı şarkıcı Della Miles, Avrupa Turnesi ile tozu dumana katıyor.

Almanya, Fransa ve Belçika başta olmak Avrupa’nın bir çok kentinde kapalı gişe konserler vererek turnesine devam eden Della Miles, geçtiğimiz akşam Oberhausen Ebertbad Venue sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı. Biletleri günler öncesinde tükenen etkinlik için organizasyon yetkilileri tarafından koltukları sökülen mekanın kapasitesi iki bin beş yüz kişiye çıkarıldı.

Konserine ”All My Life” şarkısı ile başlayan Miles, sesiyle tüm salonu adeta büyüledi. Şarkı aralarında müzikseverlerle kısa kısa sohbetlerde eden ünlü şarkıcı, ”Bana sürekli Türkiye’yi soruyorsunuz. Orada mükemmel karşılandım ve harika bir yer olduğunu düşünüyorum. Burada bulunan herkes hayatında bir kez bile olsa Bodrum’un muhteşem denizine girmeli, Hasankeyf’in ya da Ürgüp’ün büyülü atmosferini görmeli, Türk kahvesinin tadına bakıp Türk misafirperverliği ile tanışmalı. Beni tanıyorsunuz ve popülizmden ne kadar uzak olduğumu biliyorsunuz. Bana güvenin… Sadece güvenin… Türkiye mükemmel bir ülke…” ifadeleriyle Türkiye ve Türk insanından da övgü dolu sözler ile bahsetti.

Repertuvarında Nil Burak’ın ölümsüz eseri ”Yalnızım Ben” şarkısına da yer veren Della Miles, zaman zaman yaptığı esprilerle de herkesi güldürmeyi başardı. ”Bana Türkiye’de Siyah İnci diyorlar. Whitney (Houston) yaşasaydı çok kıskanırdı, ama Michael (Jackson) eminim çok fazla umursamazdı.” sözleriyle tüm salonu güldürmeyi başaran başarılı şarkıcı, bir dönem birlikte çalıştığı her iki yıldızı da anmayı ihmal etmedi.

???????????????

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.