Sonbaharı yenilenerek The SPA at Mandarin Orienta karşılayın…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mandarin Oriental, Bodrum’un ödüllü Spa merkezi The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum, yaz mevsiminin ardından sonbaharı yenilenerek karşılayın.

2018’de “Türkiye’deki En İyi Resort Spa’sı” ve “Avrupa’daki En İyi Sağlıklı Yaşam Spası”, 2019’da ise “Avrupa’daki En İyi Resort Spa’sı”, “Türkiye’deki En İyi Sağlıklı Yaşam Spa’sı” ve “Türkiye’deki En İyi Resort Spa’sı” kategorilerinde Haute Grandeur, “Türkiye’nin Lüks Destinasyon Spa’sı” ve “Doğu Avrupa’nın Lüks Romantik Destinasyon Spa’sı” kategorilerinde de World Luxury Spa Awards’da ödüle layık görüldü. 2.700 metrekarelik bir alana yayılan ve başarılı İtalyan mimar Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum; 12 terapi odası, üç güzellik odası, özel kese odalarına sahip lüks hamamları, kapsamlı ısı ve su tesisleri, saunaları, buhar odaları ve hem açık hem de kapalı yüzme havuzu alternatifleriyle misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayarak kişiye özel Spa deneyimleri tasarlıyor. Modern ekipmanlarla donatılmış tam donanımlı spor salonu, pilates reformer, kinesis antrenmanları ve pilates programları ile The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum, benzersiz spor deneyimleri yaşatarak misafirlerine beden, zihin ve ruhları arasında mükemmel uyumu yakalama imkanı tanıyor.

Spa&Wellness Direktörü Fatoş Dülger’in yönlendirmeleriyle The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum’da ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz özel masaj terapilerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Zengin masaj seçkisi arasında yer alan ve Doğu’ya özgü meridyen masajının güçlü etkisini özel bitki yağlarının şifalı özellikleriyle harmanlayan Oriental Qi masajıyla stresinizi atabilir, iki terapistin mükemmel bir uyum içinde çalıştığı masaj deneyimi Dört El Ahengi ile uzun seyahatlerin yorgunluğunu giderebilirsiniz.

Ruhu, bedeni ve zihni arındırmaya yönelik 80 dakikalık Digital Wellness Escape masajı, günlük hayatta yoğun olarak kullanılan dijital cihazların ve teknoloji kaynaklı stresin olumsuz etkilerini vücuttan silme amacı taşıyor.

The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum’un otantik hamamında ise kökeni yüzyıllar öncesine uzanan Türk Hamamı deneyimi sunuluyor. Osmanlı döneminden günümüze dek rahatlama, kendini iyi hissetme, temizleme ve arınma mekanı olarak bilinen hamamda, Mandarin Oriental, Bodrum’un sofistike dokunuşlarıyla kişiselleştirdiği Türk Hamamı deneyimi, 60 dakikalık Sultan Hamam, 45 dakikalık Oriental Hamam ve 30 dakikalık Geleneksel Hamam olmak üzere üç farklı zaman ve uygulama alternatifini kapsıyor. Biologique Recherche ürünleriyle ileri seviye cilt ve vücut bakım alternatiflerinden bütünsel cilt ve vücut bakım seanslarına, sık seyahat edenlere özel geliştirilen bakımlardan erkek cildinin ihtiyaçlarına hitap eden seçeneklere kadar The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine hayallerinin ötesinde bir Spa tecrübesi yaşatıyor.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.