Suzan Sabancı Dinçer’den Akbank ailesine kutlama

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akbank dünyanın en saygın finans yayınlarından Euromoney tarafından 14. kez “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçildi, YKB Suzan Sabancı Dinçer bir ‘gurur mesajı’ yayınlayarak, ‘başarıyı’ tüm çalışanlarla kutladı.

Akbank’ı Türk bankacılığının zirvesine taşıyan “Euromoney Mükemmellik Ödülü”, tüm kuruma 14’üncü kez büyük bir gurur yaşattı. Akbank’ın, güçlü finansalları, teknoloji yatırımları ve yeni nesil bankacılık vizyonu ile “Euromoney Mükemmellik Ödülleri 2020” kapsamında, 14’üncü defa “Türkiye’nin En İyi Bankası” unvanına layık görülmesi üzerine, sektörde yarattıkları farkın haklı zaferini, bir mesajla banka çalışanlarıyla paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, “Euromoney, bağımsız bir yayındır; her yıl verdiği Mükemmellik Ödülleri için çok yoğun bir çalışma yapar, ülke ve bankaları en küçük detaylarına kadar inceler. İşte böyle zor kazanılan bir ödülü tam 14 kez almak kolay değildir. Devamlılık, özveri, ciddiyet ister” dedi.

“Bu ödül sizlerin eseriniz”
Suzan Sabancı Dinçer, Akbank Ailesi’ne yolladığı, her kelimesi ‘gurur’ yüklü kutlama mesajında, tüm ekibe “Bu ödül sizlerin eseriniz” sözleriyle seslendi.
Finans dünyasındaki kritik sorumluluklarının ve katkılarının yanında Amerikan Türk Cemiyeti (American Turkish Society) Eş Başkanlığı gibi önemli bir görevi de üstlenen Suzan Sabancı Dinçer’in, “Değerli Akbanklılar” diye başlayan ve Akbank Ailesi’nde büyük bir heyecan ve sevinç yaratan ‘ödül’ mesajı şöyle:

“72 Yıldız Türkiye’nin en iyi bankası olmayı hedefladik”

“Bildiğiniz gibi, dünyanın en saygın finans yayınlarından Euromoney tarafından Türkiye’nin En İyi Bankası seçildik. Bu onura on dördüncü kez ulaşmış olmamız, hepimizi daha da gururlandırdı. 72 yıldır her zaman Türkiye’nin en iyi bankası olmayı hedefledik, ülkemizin büyüme ve gelişme hikayesinin en önemli aktörlerinden biri olmak için çalıştık. İyi günde, kötü günde; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın yanında durduk, sürdürülebilir değer yaratmaya var gücümüzle devam ettik.Küresel bir salgınla mücadele ettiğimiz bugünlerde; sağlam finansallarımız, güçlü teknolojik altyapımız ve geleceğin bankacılığı vizyonumuzla sektörümüzde fark yaratmaya devam ediyoruz. Özellikle odağımız olan dijital kanallara yaptığımız yatırımın getirilerini bu süreçte bir kez daha gördük.

“Bu ödülü tam 14 kez almak kolay değil”
Euromoney, bağımsız bir yayındır; her yıl verdiği Mükemmellik Ödülleri için çok yoğun bir çalışma yapar, ülke ve bankaları en küçük detaylarına kadar inceler. İşte böyle zor kazanılan bir ödülü tam 14 kez almak kolay değildir. Devamlılık, özveri, ciddiyet ister.
Ne mutlu ki bu özellikler tüm Akbanklı çalışanların içselleştirdiği değerlerdir. Bu ödül sizlerin eseriniz. İçinde bulunduğumuz zor dönemde bile bu değerlerinizden taviz vermediniz, muazzam bir performans gösterdiniz, Türkiye’nin en iyi bankacıları olduğunuzu bir kez daha ispatladınız. Sizlerle çalışmayı bir ayrıcalık olarak görüyor, hepinizle gurur duyuyor, hepinize şükranlarımı sunuyorum.
Bu vesileyle sizlere, ailelerinize ve tüm sevdiklerinize sağlık ve mutluluklar diler, şimdiden Kurban Bayramınızı gönülden kutlarım. Sevgi ve saygılarımla.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.