TESYEV 16. Kuruluş Yıldönümünü kutladı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın 16. Kuruluş Yıldönümü 26 Mayıs Salı akşamı iş ve cemiyet dünyasının yoğun katılımıyla, Kenan Doğulu’nun unutulmaz performansı ile Four Seasons Hotel Bosphorus’da kutlandı.

 

Günümüzde en güvenilen ve saygı duyulan sivil toplum kuruluşlarının başında gelen TESYEV’in geleneksel olarak her yıl düzenlenen balosunda bu yıl değerli sanatçı Kenan Doğulu sahne aldı. Cemiyet ve iş dünyasından birçok TESYEV dostlarının katılımıyla gerçekleşen balonun ana sponsorluğunu Ferko İnşaat üstlenirken, Quadran Luxury Timepieces ve Rolls-Royce Motor Cars yan sponsorlar olarak organizasyona katkı sağladı.

 

TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer ve Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda İcra Komitesi Başkanı Siren Ertan Çarmıklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Kenan Doğulu’nun keyifli performansı ile birlikte misafirler Kenan Doğulu’nun Alara Koçibey, Dilara Bayraktar, Melda Kosif, Murat Başoğlu ve Özlem Akgerman ile birlikte yaptığı sürpriz düetlerle eğlenceli saatler geçirdi.

 

Vakıf Başkanı A. Yavuz Kocaömer, TESYEV’in günümüzde en güvenilen ve saygı duyulan sivil toplum kuruluşlarının başında yer aldığını, bu noktaya her organizasyona, her etkinliğe bir şeyler katma çabası ve özverisi içinde olan TESYEV gönüllülerinin enerjisi ile ulaştıklarını söyledi. Başkan Kocaömer, ‘Engelli bir insanın psikolojik ve fizyolojik olarak neler çektiğini en iyi bilenlerdenim. Onlar için TESYEV çatısı altında bütünleşerek 16 yıldır sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımıza katkı sağlayan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum’dedi.

 

Vakfın Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Komitesi Başkanı Siren Ertan Çarmıklı da, önceki yıllarda olduğu gibi TESYEV’e yakışır bir gece için uzun süredir çalıştıklarını belirterek, ‘Bağışlarını ve emeklerini vakfımızdan esirgemeyen destekçilerimizle her yıl gerçekleştirmeye özen gösterdiğimiz bu organizasyonu, vakfımıza yeni gelir elde etmenin yanında, kendilerine şükranlarımızı sunma ve yeni vakıf dostlarımızla kaynaşma fırsatı olarak da gördüğümüzden çok önemsiyoruz. Şık dekorasyonu, eşsiz tatları ve Türk pop müziğinde özel bir yeri olan değerli sanatçımız Kenan Doğulu ile hazırladığımız keyifli programımızla yine hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona imza attığımıza inanıyoruz’ dedi.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Alara Koçibey Burcu Hanif Erkut Soyak, Ayşe SanHande GamgamHande Sezer PekcanSiren Ertan Çarmıklı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.