Vakko Esmod Moda Akademisi’nden sonu defilesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vakko Esmod Moda Akademisi öğrencileri sene boyunca yaptıkları çalışmaları Vakko Zorlu’da düzenlenen özel bir defile ile sergiledi.

 

Geleceğin moda endüstrisini yaratacak profesyoneller yetiştirmek amacı ile Türkiye’nin köklü moda markası Vakko ve dünyanın köklü moda okulu Esmod tarafından kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi’nin üç yıllık diploma programını tamamlayıp mezun olan öğrencilerle, eğitimleri devam eden öğrenciler sene boyunca yaptıkları çalışmaları 11 Haziran’da Vakko Zorlu’da düzenlenen özel bir defile ile sergiledi.

 

Genç yeteneklerin, 90 parçadan oluşan koleksiyonu, aileleri, Esmod Paris yöneticileri, moda tasarımcıları ve basın mensupları tarafından büyük bir merak ve ilgiyle izlendi. Defilenin sonunda, Altın İğne ve Vakko Juri Özel Ödülü almaya hak kazanan öğrenciler ödüllerini Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’dan aldı.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

VakkoEsmod_Defile_Final Anna Viallon, Cem Hakko, Nadine Massoud, BernheimVakkoEsmod_Defile_4Cem Hakko, Nadine Massoud BernheimVakkoEsmod_Defile_1VakkOEsmod_Defile_3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.