Açıkhava’da Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem rüzgarı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Harbiye Açıkhava’da Denizbank sponsorluğunda, Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem sahnedeydi. İkili Harun Kolçak’ın ses kaydı ve görüntüleri eşliğinde düet yaptı.

Aksu imzalı ‘Allah’tan Kork’ şarkısını birlikte seslendiren ikili usta sanatçıya doğum günü sürprizi de yaptı. Ünzile parçasında sahneye gelen çocuk gelin ve sahnedeki koreografi de büyük alkış aldı. Harbiye’de hep beraber olduğumuz için çok mutluyuz, çok güzel bir gece geçireceğiz, hoşgeldiniz sözleriyle seyircisini selamlayan” Mehmet Erdem, ‘Hakim Bey’, ‘Herkes Aynı Hayatta’, ‘Acıyı Sevmek Olur Mu’, ‘Hara’, ‘Ağlayamam’ gibi çok sevilen şarkılarının ardından Ahmet Kaya’nın ‘Kum Gibi’, ve ‘Arka Mahalle’ şarkılarına çaldığı ud solo performansıyla geçiş yaptı. Barış Manço ve Sezen Aksu şarkılarıyla konserine devam eden Mehmet Erdem, birinci bölümün sonlarına doğru Türk Halk ve Sanat Müziğinden söylediği parçalarla tempoyu artırdı.
Birinci yarının ardından basının sorularını cevaplayan ikili düet yaptıkları Sezen Aksu imzalı ‘Allah’tan Kork’ şarkısının aldığı iyi yorumlardan bahsetti. Birlikte sahneye dönmelerinin ardından, izleyenlerinden, Sezen Aksu’ya doğum günü sürprizi yapmak adına “iyiki doğdun” demelerini rica etti ve binlerce kişi Sezen Aksu’nun doğum gününü kutladı. Konser sonunda Mehmet Erdem’le bir kez daha bir araya gelen Yengi ve Erdem yazın düeti “Allah’tan Kork’u tüm Harbiye ile birlikte söyledi.

,niqK7lpkv0uZgcBu3yDyWw ,WQnTDnLiwUmPlecdp_LhOw ,G30oDG-DV0OMzXzJCA3QjA ,GNpHYbIJ5Ei50-0NVEOzKA ,KUO0J5ADZUeWxqOyBiSQTQ ,LELebGrFBEukVRwkPhL8Vw

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.