Eğlencenin Doruğunda, Çilek’teyiz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adını söyleyince aklına yaz geliyor, mekanı görünce için kıpır kıpır oluyor… Bir de işletmecilerine baktığında başlıyorsun o şarkıyı söylemeye… Berksan diyoruz, Çilek diyoruz… Devamını sizden bekliyoruz…

 

15 yıldır eğlence sektöründe çalışan ve son 10 yıldır işletmeciliği ile nam salan İbrahim Çakmak, enerjinin tavan yaptığı, eğlencenin en keyiflisini misafirlerine sunduğu mekanı Çilek’te kapılarını açıyor bizlere. Burada haftanın altı günü dolu dolu DJ programı ve happy Hour partileri ile soluksuz bir eğlenceye davet var…

 

Çilek fikri nasıl ortaya çıktı ve gelişti anlatabilir misiniz?

 

İki yıl önce Berksan ile birlikte yollarımız kesişti ve kendi projemiz olan Çilek’i hayata geçirdik. Berksan ile Çilek projesini gerçekleştirmeden önce tanışıyoruz ve uzun zaman süre gelen arkadaşlığımız ve dostluğumuz vardı. Aklımda Berksan’dan önce de birkaç mekan fikri bulunmaktaydı ancak daha sonra yanımda ünlü ve tanınmış bir isim olacağını düşündüm ve ilk aklıma gelen Berksan oldu. Daha sonra bu fikri Berksan ile paylaştım ve bir saat içerisinde oturduk, kararlaştırdık ve mekanı hayata geçirmeye karar verdik.  Fikirlerimiz ve yüksek enerjimiz o kadar uyumluydu ki eğlence tutkunu misafirlerimize üç sezondur İstanbul’da soluksuz bir eğlence hizmeti veriyoruz.

 

Peki ya beach fikri nasıl oluştu?

 

Üç sezondur İstanbul’da hizmet vermemize rağmen aslında bu bizim Bodrum’daki ikinci sezonumuz. İstanbul’da başarılı bir yıl geçirince geçen sene de burada Hande Yener ile birlikte Sebastian Beach ile gündüz beach eğlencesi sunduk; akşamları da Çilek olarak gece eğlencesi sunmayı planladık. Ancak ses sorunları yaşadığımız için bu projeyi hayata geçiremedik. Bu sezon Hande Yener ile yollarımızı ayırdık ve ikinci sezonumuzda yolumuza Çilek olarak devam etmeye karar verdik.

 

 

“Misafirlerimizi Arkadaşımız Olarak Görüyoruz”

 

Peki Çilek Beach’te sunduğunuz eğlence ve sahne alan yıldızlar hakkında bilgi verebilir misiniz?

 

Her gün bir yıldız isim happy hour tabir ettiğimiz eğlence saatlerinde DJ kabinine geçerek misafirlerimize keyifli ve unutulmaz anlar yaşatıyorlar. Bunları gün gün belirtmek gerekirse Pazartesi Hakan Hepcan, salı Pascal Nouma, çarşamba Ozan Doğulu, perşembe Berksan, cuma Öykü Serter, cumartesi Cemil Burak ve haftanın son günü pazar da Arto sahne alıyor ve konuklarımıza her gün farklı bir eğlence sunuyoruz. İnsanlara eğlenceyi sunarken rahatlığı da ön plana çıkartıyoruz. Çilek’e eğlenmeye Bursa’dan, İstanbul’dan, İzmir’den, Ankara’dan kısacası Türkiye’nin her yerinden gelen eğlence tutkunlarını bizim arkadaşlarımız olarak görüyoruz ve burada birlikte eğleniyoruz ve haftanın her günü bambaşka bir eğlence sunuyoruz.

 

_mg_0035

 

Gece ile gündüzün nasıl bir farkı oluyor eğlence anlayışında?

 

Gece eğlencesini Çilek olarak gündüze taşıyoruz, aradaki fark da gündüz aydınlık ve sadece saat farkı var ama yine aynı eğlence yine aynı atmosfer ve gündüz daha çılgın eğlence oluyor. Beach partileri eğlence açısından daha etkili.

 

Haftanın Her Günü Happy Hour

Bu sezon sizin için nasıl geçti değerlendirebilir misiniz?

 

Geçen seneden daha iyi bir sezon geçirdiğimize inanıyorum. Ülke ve millet olarak birkaç olumsuz durum yaşamamıza rağmen çok iyi bir yaz sezonu geçiriyoruz. Çilek’te, haftanın her günü Happy Hour yapıyoruz. Bodrum’da hatta Çeşme’de bile haftanın her günü etkinlik yapan hiçbir mekan ya da beach yok.

 

Yeni sezonda yine İstanbul’da olacak mısınız?

 

İstanbul’da aynı yerde, aynı saate, aynı mekandayız. İstanbul’da haftanın altı günü açık oluyoruz. Pazar günleri eğlenceye ara vererek dinleniyoruz. Pazartesi Hakan Hepcan, salı Arto, bu yıl Pascal Nouma da bize katıldı. Çarşamba günleri o sahneye çıkacak, perşembe Berksan sahneye çıkıyor; cuma ve cumartesi de çılgın eğlencemize devam ediyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.