Kenan Doğulu Harbiye’de hayranlarını çoşturdu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Denizbank Harbiye Konserleri kapsamında Kenan Doğulu sahne performansı, şovları, özel repertuarı ve dev orkestrası ile Harbiye’de nefes kesen bir konsere imza attı. 40 şarkı seslendiren Doğulu’ya ya 26 kişilik dev orkestra eşlik etti.

Biletleri günler öncesinden tükenen konserde 5 bini aşkın seyirciye, özel olarak hazırlanan sahnesinde 26 kişilik dev orkestrasıyla unutamayacakları bir gece yaşatan Kenan Doğulu, konserde 40 şarkı seslendirdi. Konuklarına müzik ziyafetinin yanı sıra sahne performansı ve orkestrasıyla müzikal bir şölen yaşatan Doğulu, gecenin startını “İlk Adımı Sen At ” şarkısı ile verdi. Doğulu İstanbulluları kurtlarını dökmeye davet edercesine “Çakkıdı, Doktor, Kız Sana Hayran, Şans Meleğim” gibi en sevilen en hareketli şarkılarını art arda söyledi. Doğulu hayranları gece boyunca tüm şarkılara eşlik ederek bir an olsun yerine oturmadı. Konserin ikinci yarısında sürpriz müzisyenler sahnede Doğulu’ya eşlik etti. Vay Be şarkısında Hakan Güngör kanun solosuyla ve Yasemin Özler çellosuyla herkesi büyüledi. Solodan sonra Kenan Doğulu, Mahmut Orhan’ı anons etti. Kenan Doğulu’nun Vay Be şarkısına yaptığı remixle elektronik müzik severlerin ve Doğulu hayranlarının sevgisini kazanan Mahmut Orhan, sahneye getirilen “DJ” masası ile adeta bir kulüp havası eşliğinde Harbiye’de izleyicileri coşturdu.

,paZvhAvGmEeL3o8KUv2oSA ,pKC_kEZIo0eq2edDKk94ag ,qVB0s6tAo0KgSb14zyIP0Q ,WmExl36p4kKfc3ZxXNHXqw ,1Mw5klQWB0i5Uk6dawfzPA ,lAG3Wj0duUuWAS4yS0fLwg

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.