Rolls- Royce İle Yaşam Tarzınızı Özgürce Yansıtın!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Otomobil sektörünün başarılı isimlerinden Artuğ Aysal, Rolls- Royce’un Dawn modelini tek cümle ile şöyle tanımlıyor: Rolls- Royce bir yaşam tarzıdır. Tam anlamıysa sizi yansıtan bir ayna gibi…

 

Royal Motor ailesine yeni markalar kazandırma hedefiyle başarılarını sürdüren Artuğ Aysal ile Rolls- Royce’un Dawn modeli üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

Geçtiğimiz günlerde Rolls-Royce otomobilinin prestijli bir etkinlikle lansmanı gerçekleşti ve müşterilerin beğenisine sunuldu. İlgi nasıldı?

 

Yeni modelimiz çok büyük ilgi gördü ve herkes tarafından çok beğenildi. Dawn, Rolls-Royce’nin gençleşmekte olan yüzünü gösteren, yeni nesle de hitap eden bir araç olduğu için öncelere nazaran çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor.

 

Tezatlıklar Bir Arada

 

Özellikle Dawn modeli dikkatleri çekiyor. Bu tasarım harikasının değerlendirmesini bir de sizden dinlemek isteriz

 

Dawn 1950’lerin sonunda çıkan Silver Dawn’dan esinlenilerek yaratılmış bir araçtır. Markanın hem nostaljik yanını gösterir hem de günümüze ne kadar uygun bir şekilde entegre olabildiğini sergiler. Bu yüzden oldukça ilgi çekici bir araçtır. Araca yandan baktığınız zaman adeta denizin üstünde giden bir tekne hissiyatı yaratır. Önden baktığınızda Wraith kadar olmasa da asi çizgilere, aynı zamanda da yumuşak hatlara sahiptir. İşte bu yüzden çok dikkat çekiyor.

 

Baştan Aşağı Kendinizi Yansıtıyor

 

Kişiye Özel Ismarlama uygulamasının ayrıntılarını bizimle paylaşır mısınız?

 

Rolls-Royce bir yaşam tarzıdır, tam anlamıyla sizi yansıtmayı hedefler. Bespoke departmanı ihtiyaçlarınızı ve zevklerinizi öğrenip, aracınıza yönelik çalışmalar yapabilmektedir. 44 bin renk seçeneği olan karteladan hiçbirini seçmek istemeyip kendinize özel bir renk yaratmak isteyebilirsiniz. Renk departmanımız sizin için mutlulukla bir çalışma yapacaktır. Kendinize özel bir logo, amblem, veya herhangi bir görseli aracınıza işletmek isteyebilirsiniz. Dilerseniz koltuklarına, başlıklarına boyama, kabartma veya dikiş olarak, dilerseniz aracın diş boyasına çizdirebilirsiniz. Aracınıza mücevher veya saat kutusu yaptırmak isteyebilirsiniz.

 

Artuğ Aysal’ın bundan sonraki hedefleri nelerdir, ilk ağızdan öğrenmek isteriz.

 

Otomobilcilikte en üst nokta Rolls-Royce bayiliğidir. Mümessili olduğumuz markayı en iyi şekilde temsil etmektir. Bununla birlikte Royal Motor, 35 yıldır olduğu gibi lüks araç ithalatına devam etmektedir, ailemize yeni markalar kazandırmak hedeflerimizden biridir.

 

Lüks segment denildiğinde akla gelen Rolls-Royce’ın distribütörlüğünü yapmanızdaki başarınızı bizimle kısaca paylaşır mısınız?

 

1982’den beri yurt dışında bu işi yapan insanlarla iyi ilişkiler, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız. Satış sonrasında müşterilerimize destek vermemiz. İyi bir marka bilinirliliği oluşturmak bizi başarıya ulaştıran temel etkenler arasında.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.