Sizin tasarımınız, sizin hayalleriniz; LeDifferenze

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“LeDifferenze özel tasarım bilardo masaları, hem oyun zevkini hem de misafirlerinizi ağırlama zevkini aynı anda sunuyor.”

 

Parktur Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kor ile Parktur bünyesinde yer alan LeDifferenze’ı konuştuk. Fatih Kor “Avrupa’da çok sevilen ve tercih edilen özel tasarım yemekli bilardo masaları üretiyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürünlerimizi sizin hayalleriniz doğrultusunda, olağanüstü tasarımlarla sizlere sunuyoruz” sözleriyle çalışmalarını özetledi…

 

-Fatih Bey Parktur’un faaliyet alanlarından ve LeDifferenze bünyesindeki çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

 

Parktur olarak; mobilya, inşaat, lüks otomotiv ve spor olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteriyoruz.

 

Mobilyada LeDifferenze distribütörü olarak yıllardır yurt dışında aktifiz. 2014 yılında ise Türkiye’den gelen talepler doğrultusunda Türkiye distribütörlüğünü faaliyete geçirdik. Üretimimizi Antalya’da 8000 metrekarelik tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Özel ürünlerimiz harici tüm ürünlerimiz makinelerle yapılıyor. Çalışmalarımız doğrultusunda Avrupa’da çok sevilen ve tercih edilen özel tasarım yemekli bilardo masalarını üretiyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürünlerimizi sizin hayalleriniz doğrultusunda, olağanüstü tasarımlarla sizlere sunuyoruz.

 

-Modern dizaynı ile yaşam alanlarına yeni bir ambiyans katan bilardo masaları üretiyorsunuz. Peki ürettiğiniz bilardo masalarını ayrıcalıklı kılan nedir?

 

LeDifferenze özel tasarım bilardo masaları hem oyun zevkini hem de misafirlerinizi ağırlama zevkini aynı anda sunuyor.

 

Bilardo zekâ oyunudur ve çok iyi bir hobidir. Stres atmak için de bire birdir. Her eve mutlaka yemek masası alınıyor veya her ofiste bir çalışma masası mevcut. Biz de bu noktadan yola çıkarak insanların günlük stresten arınmaları, ev-ofis gibi mekânlarda gündelik hayatlarını, işlerini aksatmadan hobi olarak bilardo oynayabilmeleri için, bilardo masalarına farklı bir boyut getirdik; yaşam alanlarına ergonomik olması dolayısıyla kullanıcısını yormayan ürünler kazandırdık.

 

DSC_00352

 

-Hep bilardo masalarının ağırlığından yakınılır. Bu sorunu aşmak için LeDifferenze olarak ne gibi çalışmalar yaptınız?

 

Önceden bilardo masaları mermer olduğu için bu masaları yerinden oynatmak çok zordu. Çünkü bu masaların sadece mermeri 200 kiloydu… Ağırlıkları fazla olduğu için kısıtlı alanlarda istenildiği zaman ortaya çekip istenildiği zaman kenara kaldırılma imkanı olmaması da ister istemez bilardoya bakış açısını etkiyordu. Bir de masanız eğer mermer ise ısıtma problemi ortaya çıkıyor. Çünkü mermer soğuk bir zemin ve soğuk bir zemin de topa doğrudan hız kaybettirir. Biz LeDifferenze olarak çalışmalarımız doğrultusunda mermerden daha sert bir malzeme geliştirdik. Bu malzeme mermerden çok daha hafif olduğu için ağırlık, taşıma, ısıtma problemi gibi birçok sorunu da aştık. Bilardo masasını hareket ettirmek ve taşımak kolaylaşınca ortaya bilardo oynamak isteyince ortaya çekip, sonrasında yine kenara kaldırılabilen bir masa çıktı…

 

-2015 yılı hedefleriniz ve projeleriniz nelerdir?

 

2015 te 10 bin masa satışını hedefliyoruz. Mağazalaşma hedeflerimiz var. Bölge bayilikleri vermeyi planlıyoruz. 32 yıldır yurtdışında olduğu gibi Türkiye piyasasında da kısa sürede markamızı hak ettiği konuma getirme amacındayız. Bize duyduğunuz güvene layık olmak adına prensimiz olan tüm ciddiyetimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.